14 Jan
14Jan

ТЕХНОЛОГІЇ ТКАНИНИ GORE-TEX ®

goretex.png (133×133)

Матеріали GORE-TEX ® отримують нанесенням мембрани GORE-TEX ® на високоякісні тканини. Потім тканини скріплюються під дією розчину інноваційного складу для забезпечення надійної водонепроникності. 

ЯК ПРАЦЮЄ GORE-TEX ®? 

Якщо ви піддасте інші технологічні матеріали важким умовам використання або частому пранню, то вони швидко втратять свої властивості. Але тільки не матеріали GORE-TEX ®. Він гарантовано залишаться вітрозахисними, паропроникним та зовсім не промокає . 

ОДЯГ GORE-TEX ® 

Коли вибираєте відповідн верхній одяг, запам'ятайте це як заклинання: сухо = комфортно. Найкраще спорядження не тільки захищає нас від зовнішніх чинників, але і управляє вологістю і забезпечує правильний тепловий баланс для захисту нас від вогкості, що є важливою умовою збереження тепла. Коли ми потіємо, то піт, який залишається на нашій шкірі, охолоджує тіло. Дихаючий верхній одяг дозволяє волозі випаровуватися і не затримуватися на шкірі. Це допомагає забезпечувати комфортну температуру тіла і підтримувати кількість втраченого тепла, що дозволяє нам залишатися в сухості і в комфорті. 

Верхній одяг GORE-TEX ® пропонує чотири класи продукції виробів залежно від різних вимог і рівнів активності: 

 • GORE-TEX ® PERFORMANCE SHELL (Розроблені, щоб забезпечити комфорт і довготривалий захист від вологи, дані вироби ідеально підійдуть для широкого спектру видів активності на відкритому повітрі і задовольняють всі вимоги, що вимагаються від верхнього одягу.) 
 • GORE-TEX ® PACLITE ® SHELL ( Вироби GORE-TEX ® Paclite ® Shell ідеальні для ситуацій, коли вага й обсяг відіграють визначальну роль. Дуже легкі, компактні,  не промокають, не пропускають вітер та чудово дихають.) 
 • GORE-TEX ® SOFT SHELL (М'який і теплий одяг, що надає комфорт та свободу рухів. З такою курткою ви зможете скоротити число шарів одягу і насолоджуватися свободою руху навіть в холодних умовах.) 
 • GORE-TEX ® PRO SHELL (забезпечать надійний захист і комфорт в найекстремальніших і жорстких умовах. Підійде для професіоналів, або серйозно налаштованих аматорів.) 

ВЗУТТЯ GORE-TEX ® 

Взуття GORE-TEX ® - це взуття розроблене для комфортного захисту від вологи в будь-яку погоду. Взуття чудово дихає та не пропускає вологу. Захистіть свої ноги і ви відчуєте різницю під час активності на свіжому повітрі і при щоденному використанні. 

 • ВЗУТТЯ GORE-TEX ® EXTENDED COMFORT (Ідеальне при помірних і теплих умовах, при високому рівні фізичної активності.) 
 • ВЗУТТЯ GORE-TEX ® PERFORMANCE COMFORT (Ідеальне для широкого діапазону занять у помірних і часто змінних погодних умовах.) 
 • ВЗУТТЯ GORE-TEX ® INSULATED COMFORT (Ідеальне для занять на відкритому повітрі в зимовий час) 

РУКАВИЦІ GORE-TEX ® 

З рукавицями GORE-TEX ® руки залишатимуться сухими і в теплі, забезпечуючи повітропроникність та тривалий захист від вологи та вітру. 

 • РУКАВИЦІ GORE-TEX ® (Ідеальні для холодних умов і зимових видів спорту.) 
 • РУКАВИЦІ GORE-TEX ® З ТЕХНОЛОГІЄЮ XCR ® (Рекомендуються для помірних і теплих умов, а також для високих рівнів активності.) 
 • РУКАВИЦІ GORE-TEX ® ТЕХНОЛОГІЯ GORE ™ 2 В 1 (Найоптимальніше рішення для ситуацій, коли потрібні і тепло, і хватка.) 
 • РУКАВИЦІ GORE-TEX ® З ТЕХНОЛОГІЄЮ X-TRAFIT ™ (Ідеальні для випадків, коли бажано щільне прилягання.)